O nas
Data: 05-05-2003 | 12:32:50
Temat: Różne
Cinema 4D - for the real world

Jesteśmy serwisem zajmującym sie programem do tworzenia grafiki 3d Cinema4D. Pozatym informujemy o róznych wydarzeniach (konkursach, festiwalach, produkcjach, etc) związanych z grafiką komputerową. Codziennie staramy sie dostarczyć naszym czytelnikom, porcje informacji związanych z grafiką komputerową, oprogramowaniem 3d, dodatkami do programów graficznych, narzędziami, i innymi wydarzeniami. Także w miare możliwości staramy się umieszczać tutoriale, opisy programu, (zarówno tłumaczone jak i własnego autorstwa), oraz recenzje graficznego software'u. Staramy się zmienić wizerunek polskiej społeczności grafików 3D, udostępnic maximum informacji, i na bieżąco wspierać niedoświadczonych ludzi. Na chwile obecna traktujemy prace nad serwisem jako hobby, więc portal nie jest komercyjny, dzięki temu mamy duże szanse samorozwoju, a także satysfakcje z możliwości pomocy innym. Ciągle staramy się poszerzać naszą wiedzę, a Serwis jest miejscem, gdzie możemy sie nią podzielic z innymi. Chcemy dostarczac infomacji fachowych, sprawdzonych, oraz z kompetentnych zródeł informacji. Nie konkurujemy z innymi serwisami, ani nie faworyzujemy naszego programu, jak najbardziej jesteśmy otwarci na wspólprace, także staramy się nie sympatyzować z wszelkimi formami piractwa, czy też innymi nielegalnymi działaniami. Firma Gros hostuje nasz serwis, który pracuje na maszynie Unixowej z serwerem Apache, podpiętym do łącza o przepustowości 2MB/s.


Redakcja

Zespół redakcyjny liczy 5 osób, jednak nie wszyscy udzielają się jednakowo, każdy na miare swoich możliwości. Wspólnie staramy się utrzymać określony poziom, i każdy konsultujemy się w przypadku niepewnych informacji z resztą zespołu. Kontakt

Aby znami się skontakować wystarczy napisać na redakcja(at)c4d-pl.org, bądź też skorzystać z gotowego formularza. oczywiście można zostawić wiadomość na forum. Chcielibyśmy jednocześnie zaznaczyć, aby nie przesyłać do nas maili o treści: "Pomożcie mi bo mam problem z...." do tego zostało stworzone forum, na którym mocno udziela się _solid.


Współpraca

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje. Tak od indywidualnych ludzi chętnych do współredagowania serwisu, jak i od osób czy instytucji chcących nawiązać inną formę kooperacji. Szczegółowych informacji o oglądalności (która przekracza 20 tys. unikalnych użytkowników w miesiącu) i jej profilu udzielamy jedynie bezpośrednio zainteresowanym. Formy kontaktu z redakcją można znaleść powyżej. Jeśli uważasz, że warto nas polecić, oto nasze bannery:

Serwis jest zrzeszony w kręgu polskich stron o tematyce 3D
Artykuł jest z CINEMA 4D for the real world - polska strona
http://www.c4d-pl.org

Adres tego artykułu to:
http://www.c4d-pl.org/modules.php?name=News&file=article&sid=7