Maxon zapowiada CINEMA 4D R15
Data: 23-07-2013 | 15:44:51
Temat: Cinema4D


MAXON prezentuje dzisiaj nową wersję programu CINEMA 4D R15, która redefiniuje sposób tworzenia grafiki 3D, efektów wizualnych, malowanie oraz rendering sprzętowy. Kolejna wersja szeroko rozpowszechnionego w świecie 3D oprogramowania firmy MAXON potwierdza jej 25-letnie doświadczenie oraz wiodąca pozycja na rynku. Ulepszenia modelowania, tworzenia tekstów, renderingu oraz rzeźbienia utwierdzają w przekonaniu, że mamy do czynienia z liderem.

Najważniejsze zmiany w programie CINEMA 4D R15
Ulepszenia renderingu
Zmiany w modelowaniu
Ulepszenia w typografii tekstów
Dynamiczne rzeźbienie
Pozostałe: rozbudowany Menadżer tekstur, który pozwala na zarządzanie linkami tekstur, nowy materiał „Trawa architektoniczna” oraz żuraw kamery, który pozwala na symulację rzeczywistych „najazdów” kamery filmowej i… wiele innych, nowych funkcji.

Ceny, dostępność/ aktualizacje
Sprzedaż CINEMA 4D R15 jest zaplanowana na wrzesień 2013. Maxon przygotował specjalne promocje na uaktualnienia i zakup nowych programów. Szczegóły już wkrótce na www.cinema4d.pl


Najważniejsze zmiany w programie CINEMA 4D R15
Ulepszenia renderingu – Nowy Team Render to pełna kontrola mocy obliczeniowej w sieci, nowy algorytm Cache’u napromieniowania do szybszego uzyskania Globalnej Iluminacji oraz udoskonalona Artykulacja otoczenia.
Zmiany w modelowaniu– całkowicie nowe interaktywne zaokrąglanie zostało opracowane od podstaw w celu lepszej edycji I kontroli krawędzi obiektów. Efektem końcowym są „czyste siatki” oraz efektywne modele 3D.

Ulepszenia w typografii tekstów – zmieniono sposób wprowadzania I edycji tekstów, który umożliwia teraz m.in. kerning czcionek, bezpośrednią edycję MoText oraz Splajnów tekstów w oknie 3D.
Dynamiczne rzeźbienie– ulepszone narzędzia do dynamicznego rzeźbienia obejmują zaawansowane tworzenie masek, lustrzane odbicia oraz kopiowanie. Wprowadzono także nowy pędzel wzmocnienia do interaktywnego „nadmuchiwania” obiektów oraz nowe tryby rysowania do rzeźbienia linii i obszarów, które można zdefiniować przy pomocy lassa, wieloboku czy prostokąta.
Pozostałe usprawnienia w organizacji pracy, modelowaniu I animacji obejmują m.in. rozbudowany Menadżer tekstur, który pozwala na zarządzanie linkami tekstur, nowy materiał „Trawa architektoniczna” oraz żuraw kamery, który pozwala na symulację rzeczywistych „najazdów” kamery filmowej i… wiele innych, nowych funkcji.


ZOBACZ WIĘCEJ NA STRONIE MAXON (polska wersja w przygotowaniu) LINK.


Wymagania systemowe
Program jest przeznaczony na Mac OS X oraz Windows. Zalecane wymagania systemowe: LINK
Ceny, dostępność/ aktualizacje
Sprzedaż CINEMA 4D R15 jest zaplanowana na wrzesień 2013. Maxon przygotował specjalne promocje na uaktualnienia i zakup nowych programów. Szczegóły już wkrótce na www.cinema4d.pl

Artykuł jest z CINEMA 4D for the real world - polska strona
http://www.c4d-pl.org

Adres tego artykułu to:
http://www.c4d-pl.org/modules.php?name=News&file=article&sid=817